Prowadząca:


Beata Szmyd


„Jestem tu dla Ciebie, pragnę przekazać Ci zdobytą wiedzę i doświadczenie w najlepszy możliwy sposób. Poznajmy się bliżej.”


Dlaczego rzęsy?Upiększanie wyglądu jest ważne dla każdej kobiety. Tak jak zmieniała się ludzka mentalność, postrzeganie świata, tak ulegał przemianie kanon urody kobiecej. Od bardzo dawna kobiety zdawały sobie sprawę, jak wielki wpływ na ich urodę ma oprawa oka. Prawdziwym przełomem w dziedzinie stylizacji rzęs zaraz po tuszu niewątpliwie były sztuczne rzęsy!


Kiedy się to zaczęło?W 2003 kiedy to azjatycka wizażystka Shu Uemura stworzyła metodę 1:1 przy użyciu włosia norek syberyjskich, nastąpił „bum” na rzęsy przedłużane. Na przełomie roku 2004 i 2005 w Azji zaprojektowano i wyprodukowano pojedyncze syntetyczne włoski. Miały być one idealne i takie też były – doskonale wyprofilowane, zarówno pod kątem podkręcenia jak i grubości i długości. Kobiety zakochały się w tym efekcie ! Do Polski trend przedłużania rzęs zawitał dopiero w 2007roku, pierwszą firmą która wprowadziła rzęsy syntetyczne na rynek Polski była firma Xtreme Lashes.


Moje pierwsze szkolenieW 2011 roku odbyłam swoje pierwsze dwudniowe szkolenie podstawowe z metody 1:1 u najlepszej wówczas trenerki Izabeli Ziółek właścicielki marki Xtreme Lashes . Uważam to szkolenie za bardzo udane bo zaczęłam od porządnych podstaw! Kolejne szkolenia były bardziej bądź mniej udane. W efekcie odbyłam 15 szkoleń ze stylizacji rzęs i kilka szkoleń z profesjonalnej stylizacji brwi różnymi metodami wraz z geometrią twarzy u polskich i zagranicznych instruktorów. W 2019 zostałam instruktorem marki Wonder Lashes i od tego momentu zaczęłam przekazywać całą zdobytą wiedzę i doświadczenie moim kursantkom.

Moją nową miłością są brwi!W trakcie swojej kariery stylistki, zajmowałam się paznokciami i rzęsami a stylizacja brwi stanowiła marny dodatek. Wystarczyło nałożyć hennę i wykonać parę ruchów pęsetą – nic szczególnego. A jak to wygląda obecnie ? Otóż teraz do stylizacji brwi podchodzę artystycznie, z najwyższą dbałością o szczegóły. Podczas zabiegów wkładam całe serducho w prace, tak by klientka czuła się dopieszczona a brwi wyglądały jak z katalogu. Pragnę zarazić Was takim podejściem do swoich klientek. Osobiście odbyłam kilka szkoleń z Henny Organicznej i Farbek wraz z Geometrią a także Laminowania Brwi. Cały czas podnoszę swoje kwalifikację i wiedzę pochłaniając kolejne książki branżowe, nie ustając też w szkoleniach. Uważam, że marzenia są po to by je realizować, ale bez ciężkiej pracy nie osiągnie się nic.
Dziękuję, że jesteś ze mną . Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą szkoleniową!

Podziel się tym postem: