Stylizacja paznokciPaznokcie przedłużane, manicure hybrydowy a może utwardzenie paznokci żelem? Zostaw wybór specjalistkom! Nasze stylistki paznokci zawsze pomogą Ci wybrać tę właściwą spersonalizowaną metodę, tworząc nie tylko estetyczne, naturalne stylizacje ale również unikalne wzory i różnorodne zdobienia.

Pracujemy na kosmetykach najwyższej jakości które nie uczulają i są bezpieczne dla paznokci. Stylizację paznokci wykonujemy na naturalnej płytce lub przedłużając na formie dobierając odpowiedni kształt i długość indywidualnie do klientki tak by każda z Pań czuła się komfortowo. Potrafimy stworzyć najnowocześniejsze zdobienia w niedługim czasie.

Wszystkie narzędzia są regularnie sterylizowane w autoklawie parowym. Każda z Pań ma swój pakiet narzędzi. Dzięki temu mamy 100% pewność bezpiecznego zabiegu. W naszym salonie dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony przed zakażeniami.


Przestawiamy wam szczegółowy opis oferty stylizacji paznokci:

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI ŻELEM

Ten zabieg daje największe możliwości. Jeśli kształt Twojej płytki paznokcia pozostawia wiele do życzenia, najlepszym rozwiązaniem będzie uformowanie go na szablonie lub formach w nowym kształcie. Nawet obgryzione, szerokie i płaskie, paznokcie jesteśmy w stanie wymodelować i nadać im nowe piękniejsze oblicze. Finalny kształt i długość zależą od Twojej preferencji oraz możliwości jakie mamy na naturalnej płytce.

Czas trwania zabiegu 90-120 min.


UTWARDZENIE NATURALNYCH PAZNOKCI ŻELEM

Polecamy kobietom, których naturalna płytka jest zgrabna, długa i smukła, ale krucha i łamliwa. Utwardzenie pozwala ją odpowiednio wzmocnić, nadbudować i zabezpieczyć przed czynnikami zewnętrznymi. To idealne rozwiązanie, jeśli jesteś zadowolona z kształtu swoich paznokci, a potrzebujesz jedynie nadania trwałego, błyszczącego koloru i usztywnienia płytki. Ta stylizacja jest mocniejsza niż zabieg manicure hybrydowego.

Czas trwania zabiegu 75-90 min.


MANICURE HYBRYDOWY

Zabieg polecamy klientom których płytka jest mocna i twarda, a jednocześnie pięknie uformowana. Hybryda pozwala nadać paznokciom trwały kolor jednak nie daje możliwości przedłużenia. Korygowanie formy i kształtu paznokcia jest możliwa tylko w niewielkim stopniu. Posiadamy różne kolory baz coverowych, kauczukowych dzięki czemu możemy wykonywać nieskończoną ilość różnych stylizacji i zdobień różnorodnymi technikami.

Czas trwania zabiegu 60 min.MANICURE KOMBINOWANY

To dodatkowa opcja manicure, który może być zastosowany przy każdym z powyższych zabiegów. Polega on na odpowiednim i umiejętnym przygotowaniu płytki paznokcia dzięki czemu kolor wprowadzany jest pod wał okołopaznokciowy. Potoczna nazwa „manicure pod skórki” dobrze oddaje efekt końcowy. Paznokieć wygląda jakby „wyrastał kolorowy” więc odrost pojawia się znacznie później: po około 7-11 dniach.

Czas trwania zabiegu 15-20 min.UZUPEŁNIENIE ŻELU LUB HYBRYDY

Zabieg uzupełnienia polega na odświeżeniu stylizacji, skróceniu jej oraz dołożeniu produktu w szczelinę odrostu. Najczęściej przy tej okazji zmieniamy kolor lub zdobienie. Uzupełnienie wykonujemy najczęściej w odstępach czasu 3-4 tygodniowych od poprzedniego przedłużenia. Uzależnione jest to od tempa wzrostu paznokci.
W przypadku zabiegu uzupełnienia na paznokciach wykonywanych w innym salonie, zastrzegamy sobie prawo do ściągnięcia starej masy i nałożenia nowej od początku. Wszystko w trosce o trwałość paznokci.


ZDOBIENIA NAILART

W Centrum Stylizacji nie używamy żadnych gotowych stempli, pieczątek czy naklejek. Wszystkie zdobienia są ręcznie malowane farbkami lub żelami kolorowymi (ikony, koronki, twarze, motywy zwierzęce, kwiatowe). Dzięki temu nasze prace są indywidualne i niepowtarzalne. To jest to co kochają nasze klientki! Posiadamy wiele wzorników zdobień by zaspokoić nawet najbardziej wymagające i nie zdecydowane Panie. Ilość brokatów, pyłków i wszelakich wcieralnych błyszczących efektów również robią wrażenie. Zawsze chcemy być na topie z trendami, dlatego wstąp do nas a Twoją stylizację zapamięta każdy!


IBX System

IBX System, to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne, rewolucyjne korzyści, to pierwszy tego rodzaju zabieg na świecie! Działa penetrując płytkę i wzmacnia ją od środka, zamiast – jak pozostałe zabiegi na rynku, pozostawać na jej wierzchu.
ZASTOSOWANIE: pod stylizacje żelową i jako zabieg pomagający rosnąć naturalnym paznokciom:

  • Tworzy powłokę ochronną na płytce.
  • Redukuje lub całkowicie usuwa „biała plamki” na płytce, które mają tendencję do tworzenia się pod stylizacjami
  • IBX Repair używany jest do „naprawy” poważnych uszkodzeń płytki, aby stworzyć stabilną podstawę do ich naturalnego wzrostu. IBX Repair stosowany jest do obszarów objętych uszkodzeniem, w szczególności do bruzd, pęknięć, rozdwajających się i łuszczących końcówek płytki.
  • Działa jak taśma dwustronna, spajając uszkodzone obszary
  • IBX wzmacnia górne warstwy płytki, umożliwiając paznokciom odrost
  • Po wielu zabiegach wypełnia bruzdy, sprawiając, że paznokcie są gładkie i lśniące.
  • Poprawia wygląd i kolor naturalnych paznokci
  • IBX, to penetrujący środek wzmacniający, który łączy ze sobą górne warstwy płytki paznokcia, aby poprawić integralność płytki pod stylizacją żelową.
  • Stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie – sprawia, że rosną one dłuższe i piękniejsze!
  • Wzmacnia płytkę spajając jej górne warstwy, zapewniając jej siłę i ochronę

W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą w konsultacji i profesjonalnej poradzie jaką metodę najlepiej wybrać.Proszę mieć na uwadze, że oferta jest mocno uproszczona. Ostateczną decyzję o tym jaki konkretnie zabieg wybrać, podejmiemy po konsultacji i ocenie Waszych dłoni.W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą w konsultacji i profesjonalnej poradzie jaką metodę najlepiej wybrać.


Podziel się tym postem: