Regulamin salonu


Witaj serdecznie w naszym salonie. Bardzo nam miło, że dołączyłaś do grona naszych klientek. Dołożymy wszelkich starań by nasza współpraca była jak najdłuższa i jak najbardziej satysfakcjonująca. Aby ułatwić prace nad waszymi perfekcyjnymi stylizacjami bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem przyjęć, który stanowi jedną całość.
 1. Umówienie się na wizytę do Centrum Stylizacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 2. Rezerwując termin na zabieg stylizacji paznokci, rzęs lub brwi, lub inne zabiegi pielęgnacyjne lub laserowe należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu.
 3. Nasze stylistki szanują Twój czas, dlatego cieszymy się kiedy Ty również przychodzisz do salonu punktualnie.
 4. Abyś nie zapomniała o wizycie zadbaliśmy o regularne przypominanie Ci o nich za pomocą SMS-a 24h przed, który zawiera informacje o dacie, godzinie i metodzie płatności w naszym gabinecie.
 5. Jeśli wiesz , że spóźnisz się na umówioną wizytę poinformuj nas o tym wcześniej telefonicznie.
 6. Jeśli spóźnienie będzie na tyle duże, że stylistka uzna, iż nie zdąży wykonać umówionego zabiegu w pozostałym czasie, zastrzegamy sobie prawo do przeniesienia terminu zabiegu na najbliższy wolny.
 7. W przypadku spóźnienia, przez które stylistka uzna, że nie uda jej się wykonać w 100% wszystkich etapów umówionego zabiegu, dajemy możliwość wyboru klientce, która może zgodzić się przenieść wizytę lub zdecydować na zabieg, który może być wykonany w krótszym czasie jednak w ofercie jest opisany jako inny tańszy zabieg niż ten umówiony przez klientkę.
 8. Jeśli spóźnienia stają się normą danej klientki, a stylistka regularnie traci cenny czas przeznaczony na usługę, mamy prawo przestać umawiać klientkę na zabiegi do naszego gabinetu.
 9. Jednak jeśli klientka będzie chciała zapłacić za usługę wykonaną w krótszym (pozostałym) czasie, opisaną jako usługa tańsza, jak za usługę droższą na którą była pierwotnie umówiona w terminarzu, będziemy dalej współpracować z klientką.
 10. Zabiegi, które wykonujemy wymagają precyzji i zaangażowania. Pominięcie jakiegoś etapu zabiegu, nie jest możliwe, aby przyspieszyć zabieg.
 11. Jeśli z jakiś przyczyn nie możesz przyjść na wizytę - poinformuj nas o tym najpóźniej 24h przed wizytą.
  Prosimy o odmawianie wizyt w dniu roboczym od poniedziałku do piątku. W soboty, niedziele i święta nie odczytujemy smsów.
 12. Jeśli umówiłaś się na wizytę a na nią nie dotarłaś bez poinformowania nas i podania konkretnej przyczyny, skutkuje to doliczeniem do kolejnej wizyty 10% ceny usługi, która nie została wykonana. Na kolejny zabieg umówimy Cię dopiero po wpłacie tej kwoty.
 13. Od nowych klientek pobieramy zadatek w wysokości 20% ceny usługi. Możesz jednorazowo przenieść wizytę max 24h przed wyznaczonym terminem. W innym przypadku zadatek przepada.
 14. Podczas aplikacji rzęs, paznokci i brwi oddajemy wam 100% siebie dlatego będzie nam miło jeśli wykorzystacie ten czas na relaks i odpoczynek bez telefonu.
 15. Podczas zabiegu chcemy skupić się na sednie naszej pracy czyli na podkręceniu czy doklejeniu rzęs oraz stylizacji paznokci dlatego prosimy o przychodzenie za zabiegi okolic oczu bez makijażu z umytymi rzęsami szamponem lub płynem micelarnym.
 16. Jeśli nie zdążysz umyć rzęs w domu, możesz przyjść do salonu 10 minut przed czasem w celu umycia ich szamponem, dzięki temu nasza stylistka skupi się w pełni na zabiegu a ty wyjdziesz z salonu z gęstymi rzęsami.
 17. Chcesz mieć pięknie ozdobioną stylizację paznokci? Nie ma sprawy, ale potrzebujemy na nią więcej czasu, bo każde rękodzieło wymaga pracy. Poinformuj nas wcześniej, że marzysz o stylizacji ręcznie zdobionej.
 18. Na zabieg uzupełnienia żelem rezerwujemy 1,5h dlatego jeśli z jakiś przyczyn straciłaś paznokcia a my musimy go przedłużyć co wymaga dodatkowego czasu, poinformuj nas o tym.
 19. W ofercie posiadamy różne metody stylizacji paznokci i rzęs i brwi poinformuj nas dokładnie przed wizytą, którą z nich wybierasz.
 20. Nie wymagaj od stylistki wykonania innej stylizacji niż ta na którą się umówiłaś. Oszczędzi to zbędnych flustracji obu stron. Każda metoda wymaga różnej ilości czasu a stylistka w swoim dziennym grafiku ma zaplanowaną każdą minutę.
 21. Hybryda , przedłużenie, żel? Czymś się różnią? Oczywiście. Przed wizytą zapytaj o szczegóły telefonicznie, a dobierzemy dla Ciebie tą idealną.
 22. Jeśli podczas zabiegu zdecydujesz się na pójście do toalety przedłużysz czas zabiegu nawet o 15 minut. Warto przed zabiegiem przedłużania rzęs nie pić kawy i skorzystać z toalety wcześniej.
 23. Czy wiesz, że zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest jednym z najbardziej precyzyjnych zabiegów? Dlatego rozmawianie podczas klejenia może spowodować popełnienie błędu przez stylistkę albo pominięcie jakiejś rzęsy. Postaraj się na zabiegu w 100% zrelaksować i odprężyć.
 24. Uzupełnienie rzęs zalecamy wykonać w ciągu 3-4 tyg od pierwszego założenia. Powyżej 4 tygodni aplikacja liczona jest z nieznaczną zniżką zapisaną w cenniku jako „odnowa”.
 25. Jeśli z jakichś przyczyn na oku nie masz już w ogóle rzęs lub kilka z dużymi odrostami wówczas zabieg wyceniany jest jako „nowa aplikacja”.
 26. Jeśli z jakichś przyczyn przenosiłaś termin wizyty uzupełnienia a minie już ponad 4 tyg lub więcej od poprzedniego terminu, poinformuj nas proszę o tym min 24h przed wyznaczonym terminem.
 27. Czas jaki przeznaczamy na zabieg „uzupełnienia”, „odnowy” a „nowej aplikacji” różni się od siebie. Dlatego jeśli termin uzupełnienia z jakichś przyczyn został przesunięty, prosimy o informowanie nas ile rzęs przedłużanych masz na oku i jaka usługa będzie przez nas wykonywana. Wówczas musimy zarezerwować większą ilość czasu na Twój zabieg lub przenieść termin wizyt jeśli nie uda się wygospodarować dla Ciebie większej ilości czasu.
 28. Brak informacji min 24h wcześniej o znikomej ilości rzęs przedłużanych na oku lub ich całkowitym braku, może skutkować wykonaniem zabiegu o mniejszej objętości lub doklejeniu mniejszej ilości rzęs przedłużanych. Jeśli natomiast stylistka uzna, że nie zdąży wykonać jakiejkolwiek aplikacji rzęs, zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wykonania zabiegu.
 29. Nie uzupełniamy rzęs po innej stylistce. Możemy wykonać jednak aplikację od nowa po wcześniejszym ściągnięciu starych rzęs. Prosimy o informowanie nas o ilości rzęs doklejonych na powiece w innym salonie. W takim przypadku musimy zarezerwować więcej czasu na usługę i doliczyć dodatkowo 30zł-50zł za ściągniecie starej aplikacji.
 30. Wykonując zabieg Brow Henny zawsze wykonujemy geometrię twarzy, aby dobrać perfekcyjny kształt wg naszej estetyki pracy.
 31. Lifting rzęs i laminowanie brwi wykonujemy co 8 tygodni nie wcześniej.
 32. Zabieg makijażu permanentnego posiada swój rozszerzony regulamin. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się przed wizytą.
 33. Przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa zgodnie z wymaganiami Sanepidu. Dodatkowo w okresie pandemii COVID-19 podjęliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa by zminimalizować ryzyko zakażenia i ochronić was oraz personel salonu.
 34. Nie przyjmujemy osób przeziębionych. Jeśli klientka będzie miała widoczne objawy przeziębienia, lub innej choroby wirusowej zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania zabiegu.
 35. Jeśli nie mamy pewności co do stanu zdrowia klientki mamy prawo do odmowy wykonania zabiegu.
 36. Zabiegi wykonujemy zawsze z najwyższą starannością, wg najnowszych szkoleń i technik pracy oraz naszej estetyki i obowiązującego regulaminu, dlatego zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wykonania zabiegu jeśli uznamy, że klientka przejawia w stosunku do nas oznaki agresji i niewytłumaczalne powtarzające się niezadowolenie z wykonywanych przez nas usług.
 37. Wykonana usługa stanowi o umiejętnościach i poczuciu estetyki stylistki. Jeśli klientka wywiera mocny wpływ na wykonanie pracy, która nie jest zgodna z wiedzą, umiejętnościami i estetyką stylistki, ta ma prawo odmówić wykonania usługi klientce.
 38. Jeśli pod namową klientki stylistka zgodzi się na wykonanie usługi niezgodnej z jej poczuciem estetyki, wiedzą oraz umiejętnościami, klientka nie powinna rościć pretensji po wykonanym zabiegu.
 39. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Stylizacja rzęs i brwi
przeciwwskazania do zabiegu:


 1. Choroby alergiczne oczu oraz alergie na składniki produktów.
 2. Stany zapalne oczu i skóry wokół oczu.
 3. Rany w okolicy powiek.
 4. Zespół suchego oka.
 5. Brak naturalnych rzęs.
 6. Tichotillomania (natrętne wyrywanie rzęs)
 7. Nadmiernie łysienie.
 8. Chemioterapia.
 9. Stany zapalne w okolicy brwi
 10. Rzęsy przeliftingowane
 11. Świeży makijaż permanentny
 12. Klaustrofibia
 13. Brak współpracy z klientką
 14. Nie przestrzeganie zaleceń po zabiegu

Stylizacja paznokci i stopy
przeciwwskazania do zabiegu:


 1. Stany zapalne w okolicy zabiegowej
 2. Choroby paznokcia (onycholiza, zanokcica)
 3. Grzybica lub jej podejrzenie
 4. Atopowe zapalenie skóry w okolicy zabiegowej
 5. Łuszczyca w okolicy zabiegowej
 6. Brodawki, kurzajki w okolicy paznokcia
 7. Kobiety w ciąży muszą skonsultować wizytę z lekarzemDziękuję, że jesteś ze mną. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą szkoleniową!

Podziel się tym postem: