Dłonie i stopyWiemy, że zadbane dłonie i wypielęgnowane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom Waszych dłoni i paznokci. Jeżeli masz przesuszone dłonie i pragniesz zregenerować i odżywić swoje naturalne paznokcie to ta sekcja jest dla Ciebie! Niskie temperatury, brak nawyku zakładania rękawiczek , wszelkie chemiczne środki niestety przesuszają dłonie, paznokcie i skórki wokół nich dlatego warto o nie zadbać już teraz. Proponujemy kilka zabiegów regeneracyjnych które odbudują i poprawią wygląd waszych paznokci a dłonie staną się delikatne i nawilżone.Manicure klasyczny

Tradycyjnym zabiegiem w pielęgnacji dłoni jest manicure klasyczny. Polega on na usunięciu nabłonka narastającego na płytkę paznokcia przy pomocy frezarki, opiłowaniu pilnikiem i usunięciu zbędnych skórek przy pomocy wysterylizowanych narzędzi. Manicure klasyczny może być zakończony malowaniem zwykłym lakierem lub odżywczą keratyną.

Czas trwania 30 minut.
Manicure Japoński

Japoński manicure to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Zalecamy przed wtarciem pasty i pudru wykonać manicure klasyczny. W celu uzyskania najlepszych efektów odżywienia polecamy wykonać zabieg w serii 3 zabiegów.

Czas trwania 45minut.
Parafina na dłonie

Zabieg parafinowy korzystnie wpływa na szorstką skórę rąk, która szczególnie jesienią i zimą często daje o sobie znać. Nałożona na skórę dłoni parafina pokrywa dokładnie jej powierzchnie. Pod maseczką temperatura podnosi się o 1-2 stopnie, co powoduje pobudzenie gruczołów potowych. Podczas zabiegu ciepło i wilgoć nie wydostaje się na zewnątrz i pozwala na utrzymanie odpowiedniej ilości wody w naskórku. Zabieg parafinowy przede wszystkim doskonale pielęgnuje skórę a wykonany w serii niweluje drobne zmarszczki, wygładza i ujędrnia skórę.

Czas trwania 20 minut.
PEDICURE

Zadbane i wypielęgnowane stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale także elementem urody. Warto otoczyć je szczególną troską i wykonywać regularnie profesjonalny pedicure .Pedicure klasyczny polega na usunięciu zgrubiałego naskórka na palcach stóp, podeszwach i piętach przy pomocy frezarki oraz opracowaniu płytki paznokcia. W ramach wygładzenia , pobudzenia krążenia i relaksu wmasowujemy odżywczy peeling. W skład tego zabiegu wchodzi również pomalowanie paznokci odżywką i wmasowanie kremu zmiękczającego stopy. Dla lepszych efektów stosujemy kwasy na stopy. W celu utwardzenia płytki paznokcia zalecamy nałożenie hybrydy.

Czas trwania 60-90 minut.PEDICURE MEDYCZNY - NOWA ERA W PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI STÓP

Zabieg Calluspeeling Szwajcarskiej firmy Mavex. Co odróżnia go od zwykłego zabiegu pedicure?

  • Niesamowite efekty po jednym zabiegu
  • Bez użycia noży czy frezarek - składniki eliminują całkowicie zrogowacenia, pęknięcia i odciski
  • Piękne , zdrowe stopy w 30 minut!
  • Certyfikacja medyczna

Nie czekaj! Umów się już dziś!
Koszt zabiegu 100zł


W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą w konsultacji i profesjonalnej poradzie jaką metodę najlepiej wybrać.


Podziel się tym postem: