Dlaczego my?


Nasz Salon w 100% spełnia wymogi Sanepidu. W gabinecie posiadamy nowoczesny autoklaw Enbio, który jest gwarancją bezpieczeństwa I skuteczności sterylizacji dla klientek. Najwyższej klasy B – posiada certyfikat CE, zatwierdzający go jako urządzenie medyczne. Sterylizacji poddawane są narzędzia takie jak: cążki, pęsety, frezy. Pilnika używamy tylko raz! Po każdej klientce pilniki są niezwłocznie wyrzucane.Pandemia Covid-19 spowodowała, że Nasz salon podjął dodatkowe środki bezpieczeństwa:


  • Maseczka – każdego klienta obowiązuje zakrywanie nosa i ust za pomocą na przykład maseczki lub przyłbicy. Umożliwiamy klientkom zakup maski w salonie. Nasz personel również zobowiązany jest pracować tylko w maseczkach i przyłbicach, rękawiczkach oraz jednorazowych fartuchach.
  • Dezynfekcja – zaraz po wejściu każda klientka ma obowiązek dezynfekcji rąk. Po każdej klientce każde stanowisko jest dokładnie dezynfekowane.
  • Punktualne przyjście – z uwagi na likwidację poczekalni klientki przychodzą na zabieg tylko na umówione godziny. Prosimy aby na wizytę przychodzić bez osób towarzyszących.
  • Pleksty i zabezpieczenia – na stanowiskach do manicure oraz recepcji zamontowane zostały pleksy, które chronią klientki oraz pracowników przed bezpośrednim kontaktem. Posiadamy oczyszczacz powietrza który filtruje i usuwa wszelkie zanieczyszczenia.


Nasze kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty, które chcemy wam przestawić.


Coraz większa świadomość klientek na temat nowinek kosmetycznych wymaga konieczności ciągłego dokształcania. Dlatego personel naszego salonu regularnie korzysta ze szkoleń oferowanych przez najlepszych instruktorów Polskich i zagranicznych. Dodatkowo naszą wiedzę samodzielnie uzupełniamy publikacjami i książkami branżowymi. Chcemy zapewnić naszym klientkom najwyższa jakość usług oraz pewność, że oferowane zabiegi zawsze wpisują się w aktualne trendy.Oszczędzanie na produktach nie jest naszą domeną.


Klientki korzystające z usług w Centrum Stylizacji mogą być spokojne o swoje bezpieczeństwo ponieważ nasze kosmetyki, żele, lakiery, pigmenty czy kleje gabinetowe pochodzą od znanych polskich oraz zagranicznych marek. Warto zaznaczyć, że zależy nam, nie tylko na bezpieczeństwie ale również na efektach zabiegów. Najlepszym potwierdzeniem naszych kwalifikacji oraz wysokiej jakości usług są opinie klientek!

Podziel się tym postem: